11 Aralık 2012 Salı

Keçe süslemeli eğitici yastık vol1

Bu aralar evde fazla zaman geçirir oldum. Oğlumla oyun oynamak için bol bol zamanımız oldu. Bazen kötü gibi görünen şartların getirdiği sonuçlar ön yargının ne kadar gereksiz olduğunu düşündürüyor. Kuzuma yeni şeyleri öğretirken, öğrenmeyi daha da eğlenceli hale getirecek şeyler yapmak istiyordum. Ne yapsam diye düşünürken bazı bloglarda gördüğüm çocuk yastıklarından tasarlamak istedim. İlk denemem de oldukça başarılıydım bence :) (çok küstah demezsiniz umarım)


Tatlı bıdığım da çok beğendi, kelebeği koparmaya çalıştığını da sayarsak epeyce uzun oynadı :) Aslında aklımdaki tam olarak bu değildi ama yine de kısıtlı zamanlarımda yaptığım için başarılı :P


İşte ispatı, oynuyor çocuk yani canım :P
Yeni yastığını sabah gördü, ancak o uyuduktan sonra bitirebildim. Kuzumla beraber kahvaltı yaptık, bu sefer ona gına getirttiğim çıtır yufkalı yumurtadan yapmadım ama yine yufkalı ama yumurtasız birşey yaptım. Tava Böreği :) Çok ama çok severek yedi, genelde pekmezle yedi tabi her kahvaltıda olduğu gibi. 
İşte bu da tava böreği.. 
Şimdi ders çalışmalıyım. Makalelerim beni bekler :)
16 yorum:

 1. Eğitici yastık fikri çok hoşmuş :)Takipteyim blogunuzu, bana da beklerim, Sevgiler...
  ! •• Değerlendiriyorum ve Paylaşıyorum •• !

  YanıtlaSil
 2. Hoş geldiniz, beğenmenize sevindim. Aklımda daha çok projem var ama ah şu zaman..yetiştiremiyorum, hayattan arta kalan zamanlarda ancak bunlar çıkıyor :) mutlaka geleceğim :))

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten çok güzel tasarlamışsın, ellerine sağlık, hem okul hem eş hem çocuk hem hobi işte buna şapka çıkartılır. :) Sevgiler Esracım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. meşguliyeti seviyorum, bazıları deliymişim gibi bakıyor bunları görünce, niye uğraşıyorsun diyorlar ama deli olmak iyidir iyi :)) sevgiler..

   Sil
 4. çok güzel olmuş yastık bayıldımmmmmmmmmmm

  YanıtlaSil
 5. Gerçekten çok güzel olmuş. Kitap sayfası gibi. Yumuşak, tehlikesiz. Ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gülsüm hanım aslında kitap yapmayı çok istedim. aklıma çok teferruatlı bir proje vardı ama zaman bulamadım hiç. ben de yastık yapayım bari dedim. yorumunuz için teşekkürler:))

   Sil
 6. Yastık çok sevimli olmuş, emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil
 7. küstah demeyiz sezarın hakkı sezara, bence de başarılı özellikle o baykuş ;)

  YanıtlaSil
 8. ilk deneme için kesinlikle çok iyi olmuş, ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 9. Bence de çok başarılı olmuş. Ellerinize sağlık ;)

  YanıtlaSil
 10. herkese teşekkürler, beni cesaretlendirdiniz valla :)

  YanıtlaSil

Değerli Yorumunuz için Teşekkür Ederim..