16 Eylül 2011 Cuma

38. hafta

Sıkıntılı ve uykusuz geceler, bir türlü olmayan sabahlar..yavruş artık duramıyor yerinde..dün geceyi neredeyse hiç uyumadan geçirdim.. sabah ilk işim doktora gitmek oldu. muayeneden sonra doğumun çok yaklaştığını hatta heran olabileceğini söyledi doktorcum.. ev dar geliyor, sığmıyorum bir yere.. ufak ufak temizliğimi de bitrdim sayılır. bebeğim gelsin diye bekliyorum artık. Allahım ne zormuş anne olmak! kalan 14 gün içinde doğum olmazsa yandım. normal doğum hayallerim suya düşecek.

Allahım nolur gönlümün dilediğini hakkımda hayırlı et, ve tüm hamilelere kolay doğumlar nasip et. amin.

--------------------------------
dün kocişimle üniversiteye gittik, dönem kaydımı yenilemeye. Sevgili danışmanım çok güzel karşıladı bizi, sanırım ben en büyük şansım onun bayan olması.. beni kendi durumumu izah etmek zorunda bırakmıyor, herşeyi anlıyor ve biliyor, çünkü nede olsa o da 2 çocuk annesi.. aralık ayında okula döneceğim. ozamana kadar bebeğimle ilgililenmem için zaman verdi bana, iyiki onunla çalışıyorum..
--------------------------------
bugün haftasonu, günler haftalar fırfır gibi geçiyor da bir bana geçmiyor zaman sanki..artık heycanım tavan yaptı, tek arzum biran önce sağlıkla mutlulukla yavruşuma kavuşmak ve bu sıkıntılardan kurtulmak. biliyorum o da içerde çok sıkıldı ama cok az kaldı.. sadece 14 gün.. sabırla bekliyorum bebeğim, sabırla...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Değerli Yorumunuz için Teşekkür Ederim..